środa, 27 sierpnia 2014

Chad Wys - dywagacje
Opus 2, 2013 i Arrangement in Skintones 15, 2011

AnOther Magazine


Arrangement in Skintones 6, 2011


Portret kobiety z kryształem, 2013 i Castrophia 2012 poniżej


Brutalność wobec Gainsborough 2, 2009


  
  


& Maison Martin Margiella fall 2014/15 w odbiciu 
Resume
Chad Wys nie całkiem NEW ORDER


Van Ruisdael  Pejzaż z prętami (2011)
Chad Wys  dekonstrukcja: sztuka jako sztuka zrozumienia sztuki. Hm.
Chad Wys czemu nie?:  skoro istnieje granica w sztuce, to gdzie ona jest i dlaczego jest nią ... dekonstrukcja?
Chad Wys akademizm i śledztwo: teorie i krytyka sztuki w procesie myślowym młodego filozofa:  "Jak wynegocjować bardziej świadome i dynamiczne zrozumienie wizualnych tradycji kulturowych i sposób interakcji z tą wizualnością, która przenika ich życie?" Niech zgadnę: Photoshopem? Można też pomyśleć o przeprowadzce na Stary Ląd, ale w sumie od czego mamy wiki gallery.
Chad Wys motto: re-kontekstualizacja dzieł sztuki dekoracyjnej. Jak stworzyć barierę między widzem a obiektem tam, gdzie jej wcześniej nie było (po co? wyjaśnia misja) i zreinterpretować całość raz jeszcze? Reinterpretujcie.


Erroneous Attribution
Chad Wys misja: infiltracja obszarów sztuki jako źródła społecznej tożsamości. Czyli jak dzieła sztuki określają to, kim jesteśmy i dlaczego tak jest lub może tak nie jest? Jest? Wersal Roberta Polidori i Brutalności ciąg dalszyChad Wys strona artysty : Statement mnie porwał! Od razu pomyślałam o Quakebotach produkujących newsy dla amerykańskich agencji prasowych. Copywriterach, którzy story telling zamieniają w bestsellery bijące Jose Saramago, Umberto Eco, a ich slogany tworzą nowe oblicze poezji, redefiniując samego Rimbeau. 

(...)

To może na koniec performance: stłuczemy wartą 27 mln $ wazę z czasów mongolskiej dynastii Yuan. ?? Stłuczemy. Nie, nie stłuczemy. Sprzedano na aukcji w Londynie w 2005 r. Szkoda. Stłuczmy replikę. Popularność jest warta o wiele więcej. 

Ai Weiwei, Pérez Art Museum Miami
zdjęcie NYT

więcej:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz